MikroTik MTP250-26V94-OD, venkovní napájecí zdroj 26V/3A, 250W
Robustní napájecí zdroj s krytím IP67.Další informace
Výrobce
  MikroTik
Part No.
MTP250-26V94-OD
Kód
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Běžná prodejní cena bez DPH
Vaše cena bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
    Poptat lepší cenu
    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář
    Popis
    Venkovní napájecí zdroj MikroTik řady MTP250 jsou určeny primárně pro produktovou řadu MikroTik netPower, nicméně své využití najdou spolu s libovolnou technologií. Model MikroTik MTP250-26V94-OD. Disponuje vstupem na 230V AC (50Hz) a výstupem 26V, proudem 3,5A a max. výkonem 250W. To vše v robustním krytu IP67 se zvýšenou ochranou před prachem a vlhkostí a jednoduchou montáží na sloup nebo na stěnu.
    Obsah balení: zdroj, kovová stahovací paáska, montážní sada
    Parametry
    Management Ne
    Fyzické parametry
    Provedení Venkovní
    Provozní teplota -40° až +70°C