Přepěťová ochrana PROCET PT-PR01B-10G, 10G Ethernet, PoE až 100W
PROCET PT-PR01B-10G je jednoportová přepěťová ochrana té nejvyšší kvality navržená pro komplexní ochranu připojených zařízení. Její nasazení je ozvlášť vhodné pro páteřní spoje - díky podpoře 10G Ethernetu , průchozímu PoE napájení až 100 W (44 - 57 VD...Další informace
Výrobce
  PROCET
Kód
Objednat
Vaše cena bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
    Poptat lepší cenu
    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář
    Popis
    PROCET PT-PR01B-10G je jednoportová přepěťová ochrana té nejvyšší kvality navržená pro komplexní ochranu připojených zařízení. Její nasazení je ozvlášť vhodné pro páteřní spoje - díky podpoře 10G Ethernetu, průchozímu PoE napájení až 100 W (44 - 57 VDC) a robustnímu provedení s pláštěm z hliníkové slitiny a krytí IP40. Ochrání proti přepětí až 10 kV a to na všech 4 párech současně, resp 20 kA špičkový rázový proud po každém z ethernetových párů - to vše díky čtyřúrovňové SPD technologii.
      PoE ochrana:
    • Maximální proud: 20 kA (8/20us, 2.5 kA per vodič)
    • Chráněné vodiče: 1,2,3,4,5,6,7,8
    • Common Mode Protection Level (10/700us): 10 kV
    • Differential Mode Protection Level (10/700us): 6 kV
    • Vložný útlum @10MHz/100MHz -1 dB
    • Zpětný útlum @10MHz/100MHz: -20 dB
    • Doba reakce: 5ns
    Vlastnosti:
    • Ethernet standard: 10/100/1000 Mbps & 2.5/5/10GbE
    • PoE standard: 4/5 (+), 7/8 (–) and 3/6(+), 1/2(-), Napětí 44-60 VDC, 100 W
    • IP krytí: IP40
    • Konektory: Stíněné RJ-45
    • Teplotní rozsah: -40°C až + 65°C
    • Rozměry: 156 x 53 x 38 mm