UBNT EP-54V-150W, EdgePower, 54V, 150W
Napájecí řešení s uchycením do 19" rámu, managementem a možností sloučit navýšit výkon až na 300W.Další informace
Výrobce
  Ubiquiti
Part No.
EP-54V-150W
Kód
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Běžná prodejní cena bez DPH
Vaše cena bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
    Poptat lepší cenu
    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář
    Popis
    Edgepower je výkonné rackmount napájecí řešení s webovým managementem vhodné pro napájení EdgePoint routerů a switchů. EdgePower obsahuje 2 šachty pro modulární napájecí zdroje, které lze pomocí managementu sloučit (max. výkon 300W) nebo automaticky zálohovat (max. výkon 150W). Napájecí zdroje jsou typu hot-swap a je možné je vyměnit za chodu.
    EP-54V-150W je v základu dodáván s jednou obsazenou šachtou se vstupem na 230V s maximálním výstupním výkonem 150W, úchyty do racku a potřebnými šroubky.
    Parametry
    Management Ano
    Místní signalizace LED
    Fyzické parametry
    Hloubka (mm) 287
    Hmotnost (kg) 2.7
    Provedení Rackmount
    Provozní teplota 0° až +40°C