UBNT POE-50-60W, PoE zdroj 50V/1,2A, 60W, pro AirFiber
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 50V a max.proudem 1,2A určený výhradně pro bezdrátový spoj AirFiber. Maximální výstupní výkon je 60W. Parametry: Název; Hodnota; Gigabit LAN: Ano; Počet vý...Další informace
Výrobce
Ubiquiti
Part No.
POE-50-60W
Kód
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Běžná prodejní cena bez DPH
Vaše cena bez DPH
bez DPH
DPH
21%